NL FR

K..V. DE HAAN v.z.w.

HONDENOPLEIDINGS- EN AFRICHTINGSCENTRUM
 
  • Aangesloten bij de Koninklijke Kynologische Unie Sint-Hubertus ~ Nr.739.
  • Aangesloten bij de Fédération Cynologique Internationale.
  • Aangesloten bij de West-Vlaamse Federatie.
  • Aangesloten bij de Sportraad De Haan.

Terreinen:
Sport- en Recreatiecentrum 'HANEVELD'
Nieuwe Steenweg 74, 8420 - De Haan

Exploitatiezetel:
Wancourstraat 20 (Lokaal 1)
8420 De Haan

Het bestuur bestaat uit

Steve Vandaele
Voorzitter - Trainer coördinator
+32 471 337840
steve@kvdehaan.be
Hadewych Lefevere
Ondervoorzitter

hadewych@kvdehaan.be
Mark Vermote
Secretaris

mark@kvdehaan.be
Dominiek Denolf
Penningmeester
+32 474 871994
dominiek.denolf@kvdehaan.be
Ignace Casier
Bestuurder
+32 498 945417
ignace.casier@telenet.be
Amaurie Giegas
Bestuurder
+32 474 420953
amaurie@kvdehaan.be
Hans Ramboer
Bestuurder

hans@kvdehaan.be